Roordink team

Onze medewerkers staan graag voor u klaar. Heeft u een vraag? Neem dan gerust contact op met één van onze medewerkers via de genoemde telefoonnummers.

Directie

Bert Roordink

Bert Roordink

Algemeen directeur

0342-421421
broordink@roordink.nl

Jan Dunnink

Jan Dunnink

Commercieel directeur

038-4284400
jdunnink@roordink.nl


Verkoop

Jan van den Berg

Jan van den Berg

Verkoopadviseur MAN

06-53220041
jberg@roordink.nl

Richard Kramer

Richard Kramer

Verkoopadviseur MAN, ISUZU, DFSK en overheid

06-43893179
rkramer@roordink.nl

Arjan Liefting

Arjan Liefting

Verkoopadviseur MAN TGE

06-15219925
aliefting@roordink.nl

René van Drie

René van Drie

Verkoopadviseur occasions

06-53982333
gebruikt@roordink.nl

Adriaan Saman

Adriaan Saman

Verkoop binnendienst zware bedrijfswagens

0342-421421
asaman@roordink.nl

René Bakker

René Bakker

Verkoop binnendienst zware bedrijfswagens / verhuur

0342-421421
rbakker@roordink.nl

Ronald de Boer

Ronald de Boer

Verkoop binnendienst lichte bedrijfswagens

0342-421421
rboer@roordink.nl

Gerjanne Staal

Gerjanne Staal

Verkoop binnendienst / PR / Kwaliteit

0342-421421
gdoppenberg@roordink.nl

Alex van de Pol

Alex van de Pol

Afleverinstructeur

0342-421421
apol@roordink.nl


Service

Bart Rosendal

Bart Rosendal

Service Manager

0342-421421
brosendal@roordink.nl

Henno van Roekel

Henno van Roekel

Serviceadviseur

0342-421421
hroekel@roordink.nl

Gerald Knevel

Gerald Knevel

Serviceadviseur

0342-421421
gknevel@roordink.nl

Evert van Dasselaar

Evert van Dasselaar

ROC / verhuur

0342-421421
edasselaar@roordink.nl

Eltjo van Beek

Eltjo van Beek

Voorman werkplaats trucks

0342-421421
voorman.barneveld@roordink.nl

Renco van Welie

Renco van Welie

Voorman werkplaats trucks

0342-421421
voorman.barneveld@roordink.nl

Harrie Hatzmann

Harrie Hatzmann

Voorman werkplaats lichte bedrijfswagens

0342-421421
volkswagen@roordink.nl

Marjelle van Manen

Marjelle van Manen

Administratief medewerkster / opleidingsverantwoordelijke

0342-421421
mmanen@roordink.nl


Onderdelenservice

Emiel van Valkengoed

Emiel van Valkengoed

Magazijn medewerker

0342-421421
magazijn.barneveld@roordink.nl


Wasstraat

Dik van Dijk

Dik van Dijk

Wasstraat chef

0342-421421
truckwash@roordink.nl


Personeelszaken

Margreet van de Braak

Margreet van de Braak

Manager P&O

0342-421421
mbraak@roordink.nl


Administratie

Henk Erkes

Henk Erkes

Controller

0342-421421
herkes@roordink.nl

Wilfred Smale

Wilfred Smale

Assistent controller

0342-421421
wsmale@roordink.nl

Lidia de Heij

Lidia de Heij

Crediteuren- en debiteurenadministratie

0342-421421
crediteuren@roordink.nl

Ellen van de Kraats

Ellen van de Kraats

Crediteuren- en debiteurenadministratie

0342-421421
debiteuren@roordink.nl


Ontvangst / receptie

Sascha Timmer

Sascha Timmer

Gastvrouw

0342-421421
info@roordink.nl

Monique Hoogenboom

Monique Hoogenboom

Gastvrouw

0342-421421
info@roordink.nl

Directie

Bert Roordink

Bert Roordink

Algemeen directeur

0342-421421
broordink@roordink.nl

Jan Dunnink

Jan Dunnink

Commercieel directeur

038-4284400
jdunnink@roordink.nl


Verkoop

Reint Inkelaar

Reint Inkelaar

Verkoopadviseur MAN

06-20598726
rinkelaar@roordink.nl

Arjan Liefting

Arjan Liefting

Verkoopadviseur MAN TGE

06-15219925
aliefting@roordink.nl

Richard Kramer

Richard Kramer

Verkoopadviseur ISUZU, DFSK en overheid

06-43893179
rkramer@roordink.nl

Alex van de Pol

Alex van de Pol

Afleverinstructeur

0342-421421
apol@roordink.nl


Service

Rense Kooi

Rense Kooi

Service Manager

0524-597300
rkooi@roordink.nl

Jan Supèr

Jan Supèr

Serviceadviseur

0524-597300
jsuper@roordink.nl

Marjelle van Manen

Marjelle van Manen

Opleidingsverantwoordelijke

0342-421421
mmanen@roordink.nl


Onderdelenservice

Harry Vos

Harry Vos

Partsmanager

0524-597300
hvos@roordink.nl


Personeelszaken

Margreet van de Braak

Margreet van de Braak

Manager P&O

0342-421421
mbraak@roordink.nl


Administratie

Henk Erkes

Henk Erkes

Controller

0342-421421
herkes@roordink.nl

Lidia de Heij

Lidia de Heij

Crediteurenadministratie

0342-421421
crediteuren@roordink.nl

Ellen van de Kraats

Ellen van de Kraats

Crediteurenadministratie

0342-421421
crediteuren@roordink.nl

Hélèn Meuge

Hélèn Meuge

Debiteurenadministratie

0524-597300
debiteuren@roordink.nl

Directie

Bert Roordink

Bert Roordink

Algemeen directeur

0342-421421
broordink@roordink.nl

Jan Dunnink

Jan Dunnink

Commercieel directeur

038-4284400
jdunnink@roordink.nl


Verkoop

Cees van der Wind

Cees van der Wind

Vestigingsmanager / verkoopadviseur

06-27078015
cwind@roordink.nl

Richard Kramer

Richard Kramer

Verkoopadviseur ISUZU, DFSK en overheid

06-43893179
rkramer@roordink.nl

Alex van de Pol

Alex van de Pol

Afleverinstructeur

0342-421421
apol@roordink.nl


Service

Boyke Scheffers

Boyke Scheffers

Meewerkend werkplaatschef

0318-541041
bscheffers@roordink.nl

Gerard van der Vegt

Gerard van der Vegt

Serviceadviseur

0318-541041
gvegt@roordink.nl

Arjan van Woudenberg

Arjan van Woudenberg

Serviceadviseur

0318-541041
awoudenberg@roordink.nl

Chris Gaykema

Chris Gaykema

Voorman werkplaats lichte bedrijfswagens

0318-541041
cgaykema@roordink.nl

Marjelle van Manen

Marjelle van Manen

Opleidingsverantwoordelijke

0342-421421
mmanen@roordink.nl


Onderdelenservice

Richard Bijl

Richard Bijl

Onderdelenservice

0318-541041
rbijl@roordink.nl


Carrosseriebouw

Aart Goodschalk

Aart Goodschalk

Chef carrosseriebouw

0318-541041
agoodschalk@roordink.nl


Personeelszaken

Margreet van de Braak

Margreet van de Braak

Manager P&O

0342-421421
mbraak@roordink.nl


Administratie

Henk Erkes

Henk Erkes

Controller

0342-421421
herkes@roordink.nl

Lidia de Heij

Lidia de Heij

Crediteurenadministratie

0342-421421
crediteuren@roordink.nl

Ellen van de Kraats

Ellen van de Kraats

Crediteurenadministratie

0342-421421
crediteuren@roordink.nl

Hélèn Meuge

Hélèn Meuge

Debiteurenadministratie

0524-597300
debiteuren@roordink.nl

Directie

Bert Roordink

Bert Roordink

Algemeen directeur

0342-421421
broordink@roordink.nl

Jan Dunnink

Jan Dunnink

Commercieel directeur

038-4284400
jdunnink@roordink.nl


Verkoop

Robert Bulthuis

Robert Bulthuis

Verkoopadviseur MAN

06-53577455
rbulthuis@roordink.nl

Arjan Liefting

Arjan Liefting

Verkoopadviseur MAN TGE

06-15219925
aliefting@roordink.nl

Richard Kramer

Richard Kramer

Verkoopadviseur ISUZU, DFSK en overheid

06-43893179
rkramer@roordink.nl

Alex van de Pol

Alex van de Pol

Afleverinstructeur

0342-421421
apol@roordink.nl


Service

Erik Bongers

Erik Bongers

Service Manager

038-4284400
ebongers@roordink.nl

Peter Dirksen

Peter Dirksen

Serviceadviseur

038-4284400
pdirksen@roordink.nl

Roland de Ruiter

Roland de Ruiter

Chef werkplaats

038-4284400
rruiter@roordink.nl

Marjelle van Manen

Marjelle van Manen

Opleidingsverantwoordelijke

0342-421421
mmanen@roordink.nl


Onderdelenservice

Peter Mestebeld

Peter Mestebeld

Magazijn medewerker

038-4284400
magazijn.zwolle@roordink.nl

Joël van Dijk

Joël van Dijk

Magazijn medewerker / ROC

038-4284400
magazijn.zwolle@roordink.nl

Geert Dokter

Geert Dokter

Magazijn medewerker

038-4284400
magazijn.zwolle@roordink.nl


Personeelszaken

Margreet van de Braak

Margreet van de Braak

Manager P&O

0342-421421
mbraak@roordink.nl


Administratie

Henk Erkes

Henk Erkes

Controller

0342-421421
herkes@roordink.nl

Lidia de Heij

Lidia de Heij

Crediteurenadministratie

0342-421421
crediteuren@roordink.nl

Ellen van de Kraats

Ellen van de Kraats

Crediteurenadministratie

0342-421421
crediteuren@roordink.nl

Hélèn Meuge

Hélèn Meuge

Debiteurenadministratie

0524-597300
debiteuren@roordink.nl


Ontvangst / receptie

Directie

Bert Roordink

Bert Roordink

Algemeen directeur

0342-421421
broordink@roordink.nl

Jan Dunnink

Jan Dunnink

Commercieel directeur

038-4284400
jdunnink@roordink.nl


Service

Freek van der Vegt

Freek van der Vegt

Service Manager

0342-405470
werkplaatstts@roordink.nl

Marjelle van Manen

Marjelle van Manen

Administratief medewerkster / opleidingsverantwoordelijke

0342-421421
mmanen@roordink.nl


Onderdelenservice


Personeelszaken

Margreet van de Braak

Margreet van de Braak

Manager P&O

0342-421421
mbraak@roordink.nl


Administratie

Henk Erkes

Henk Erkes

Controller

0342-421421
herkes@roordink.nl

Lidia de Heij

Lidia de Heij

Crediteuren- en debiteurenadministratie

0342-421421
crediteuren@roordink.nl

Ellen van de Kraats

Ellen van de Kraats

Crediteuren- en debiteurenadministratie

0342-421421
debiteuren@roordink.nl