Jan Dunnink   Robert Bulthuis
              

Commercieel Directeur

Jan Dunnink

T: 038-4284400

E: jdunnink@roordink.nl

 

Verkoopadviseur

Robert Bulthuis

T: 038-4284400

M: 06-53577455

E: rbulthuis@roordink.nl

 

 

 

Erik Bongers   Peter Dirksen
              

Service Manager

Erik Bongers

T: 038-4284400

E: erik.bongers@roordink.nl

 

Werkplaatsreceptie

Peter Dirksen

T: 038-4284400

E: pdirksen@roordink.nl

 

 

Roland de Ruiter   Andra Veringa
              

Chef werkplaats

Roland de Ruiter

T: 038-4284400

E: rruiter@roordink.nl

 

Telefoniste / administratie

Andra Veringa

T: 038-4284400

E: receptie.zwolle@roordink.nl

 

 

Peter Mestebeld   Joel van Dijk
              

Magazijn

Peter Mestebeld

T: 038-4284400

E: peter.mestebeld@roordink.nl

 

Magazijn/ROC/KM

Joel van Dijk

T: 038-4284400

E: joel.vandijk@roordink.nl

 
Volg ons
Nieuwsbrief
Deze website maakt gebruik van cookies. Bij gebruik van deze site gaat u akkoord met onze Privacy Policy. Wat zijn cookies?