Bert Roordink   Huib Jansen
              

Algemeen directeur

Bert Roordink

T: 0342-421421

E: broordink@roordink.nl

 

Verkoop adviseur

Huib Jansen

T: 0318-541041

E: hjansen@roordink.nl

 

Cees van der Wind   Boyke Scheffers 
              

Vestigingsmanager/verkoopadviseur

Cees v. d. Wind

T: 0342-421421

E: cwind@roordink.nl
 

Meewerkend werkplaatschef                                  

Boyke Scheffers

T: 0318-541041

 

Gerard van de Vegt
  Richard Bijl
              

Serviceadviseur

Gerard v. d. Vegt

T: 0342-421421

E: gvegt@roordink.nl

 

Magazijn

Richard Bijl                                                                  

T: 0318-541041

E: rbijl@roordink.nl

 

Aart Goodschalk   Chris Gaykema
              

Carrosseriechef

Aart Goodschalk

T: 0318-541041

E: agoodschalk@roordink.nl

 

Voorman werkplaats lichte bedrijfswagens (LCV)

Chris Gaykema

T: 0318-541041

E: cgaykema@roordink.nl

 

 

Frans Vermeulen             
              

Serviceadviseur

Frans Vermeulen

T: 0318-541041

E: fvermeulen@roordink.nl

 

 

 

 
Volg ons
Nieuwsbrief
Deze website maakt gebruik van cookies. Bij gebruik van deze site gaat u akkoord met onze Privacy Policy. Wat zijn cookies?