Bert Roordink                                 Jan van de Berg 
              

Algemeen Directeur

Bert Roordink

T: 0342-421421

E: broordink@roordink.nl
   

Verkoopadviseur

Jan v.d. Berg

T: 0342-421421

E: jberg@roordink.nl

 

 

 

Richard Kramer                René van Drie
              

Verkoopadviseur

Richard Kramer

T: 0342-421421

E: rkramer@roordink.nl

 

Verkoopadviseur occassions

René van Drie

T: 0342-421421

E: rdrie@roordink.nl

 

Ronald de Boer                Adriaan Saman
              

Verkoop binnendienstmedewerker bestelwagens

Ronald de Boer

T: 0342-421421

E: rboer@roordink.nl

 

Verkoop binnendienstmedewerker trucks          

Adriaan Saman

T: 0342-421421

E: asaman@roordink.nl

 

René Bakker                Gerjanne Doppenberg
              

Verkoop binnendienstmedewerker trucks/verhuur

Rene Bakker

T: 0342-421421

E: rbakker@roordink.nl

 

Verkoop binnendienstmedewerker                        

Gerjanne Staal-Doppenberg

T: 0342-421421

E: gdoppenberg@roordink.nl

 

Evert van Dasselaar     
              

Verhuurmedewerker

Evert van Dasselaar

T: 0342-421421

E: edasselaar@roordink.nl

              

 

 

Gerald Knevel                 Henno van Roekel
              

Serviceadviseur

Gerald Knevel

T: 0342-421421

E: gknevel@roordink.nl
 

Serviceadviseur

Henno van Roekel

T: 0342-421421

E: hroekel@roordink.nl

 

 Erik Kommer                                  
Harrie Hatzmann
              

Service Manager / Chef Werkplaats

Erik Kommer

T: 0342-421421

E: ekommer@roordink.nl
 

Voorman werkplaats lichte bedrijfswagens (LCV)

Harrie Hatzmann

T: 0342-421421

E: hhatzmann@roordink.nl

 

 

 

Margreet v. d. Braak                Marcel Kraai
              

Manager P&O

Margreet v. d. Braak

T: 0342-421421

E: mbraak@roordink.nl

 

Partsmanager

Marcel Kraai

T: 0342-421421

E: mkraai@roordink.nl

 

 

Evert Haverkamp              Corné v.d. Kieft 
              

Magazijn

Evert Haverkamp

T: 0342-421421

E: ehaverkamp@roordink.nl

 

Magazijn

Corné v. d. Kieft

T: 0342-421421

E: ckieft@roordink.nl 

 

 

Arjan Liefting   Emiel Valkengoed 
              

Magazijn

Arjan Liefting

T: 0342-421421

E: aliefting@roordink.nl

 

Magazijn

Emiel Valkengoed

T: 0342-421421

E: evalkengoed@roordink.nl

 

Henk Erkes   Gerrit van Zuuk
              

Controller

Henk Erkes

T: 0342-421421

E: herkes@roordink.nl

 

Assistant-controller

Gerrit van Zuuk

T: 0342-421421

E: gzuuk@roordink.nl 

 

 

Alex v. d. Pol    Dik van Dijk
              

Afleveringsinstructeur

Alex v.d. Pol

T: 0342-421421

E: apol@roordink.nl

 

wasstraat chef

Dik van Dijk

T: 0342-421421

E: truckwash@roordink.nl

 

 Freek v.d. Vegt    
              

Service Manager R.T.T.S.

Freek v. d. Vegt

T: 0342-405470

E: fvegt@roordink.nl

 

 

 
Volg ons
Nieuwsbrief
Deze website maakt gebruik van cookies. Bij gebruik van deze site gaat u akkoord met onze Privacy Policy. Wat zijn cookies?