Gijs Roordink    Bert Roordink
              

Algemeen Directeur

Gijs Roordink

T: 0342-421421

E: groordink@roordink.nl

 

Directeur regio zuid

Bert Roordink

T: 0342-421421

E: broordink@roordink.nl

 

 Jan van de Berg    
              

Verkoopadviseur

Jan v. d. Berg

T: 0342-421421

E: jberg@roordink.nl

 


 

Richard Kramer    René van Drie
              

Verkoopadviseur

Richard Kramer

T: 0342-421421

E: rkramer@roordink.nl

 

Verkoopadviseur occassions

René van Drie

T: 0342-421421

E: rdrie@roordink.nl

 

Ronald de Boer    Adriaan Saman
              

Verkoop binnendienstmedewerker bestelwagens

Ronald de Boer

T: 0342-421421

E: rboer@roordink.nl

 

Verkoop binnendienstmedewerker Trucks          

Adriaan Saman

T: 0342-421421

E: asaman@roordink.nl

 

René Bakker    Gerjanne Doppenberg
              

Verkoop binnendienstmedewerker trucks

Rene Bakker

T: 0342-421421

E: rbakker@roordink.nl

 

Verkoop binnendienstmedewerker           

Gerjanne Doppenberg

T: 0342-421421

E: gdoppenberg@roordink.nl

 

Gerard van Middendorp       Evert van Dasselaar
              

Verhuurmedewerker

Gerard van Middendorp

T: 0342-421421

E: verhuur@roordink.nl

              

Wagenparkbeheer/verhuurmedewerker

Evert van Dasselaar

T: 0342-421421

E: edasselaar@roordink.nl

 

Freek van der Vegt    Henno van Roekel
              

Werkplaatschef

Freek v. d. Vegt

T: 0342-421421

E: fvegt@roordink.nl

 

Serviceadviseur

Henno van Roekel

T: 0342-421421

E: hroekel@roordink.nl

 

 Gerald Knevel  
Erik Kommer
              

Serviceadviseur

Gerald Knevel

T: 0342-421421

E: gknevel@roordink.nl

 

plaatsvervangend werkplaatschef

Erik Kommer

T: 0342-421421

E: ekommer@roordink.nl

 

 Harrie Hatzmann    
              

Voorman werkplaats lichte bedrijfswagens (LCV)

Harrie Hatzmann

T: 0342-421421

E: hhatzmann@roordink.nl

                                   

 

 

Margreet v. d. Braak    Marcel Kraai
              

Officemanager / kwaliteitsmanager / PZ

Margreet v. d. Braak

T: 0342-421421

E: mbraak@roordink.nl

 

Partsmanager

Marcel Kraai

T: 0342-421421

E: mkraai@roordink.nl

 

 

Evert Haverkamp   Heidi Verbeek - Reinders
              

Magazijn

Evert Haverkamp

T: 0342-421421

E: ehaverkamp@roordink.nl

 

Magazijn

Heidi Verbeek - Reinders

T: 0342-421421

E: hreinders@roordink.nl

 

Arjan Liefting    
              

Magazijn

Arjan Liefting

T: 0342-421421

E: aliefting@roordink.nl

   

 

Edwin Schreuder    Henk Erkes
              

Financiële controller

Edwin Schreuder

T: 0342-421421

E: eschreuder@roordink.nl

 

Administratieve controller

Henk Erkes

T: 0342-421421

E: herkes@roordink.nl

 

Alex v. d. Pol    Dik van Dijk
              

Afleveringsinstructeur

Alex v.d. Pol

T: 0342-421421

E: apol@roordink.nl

 

wasstraat chef

Dik van Dijk

T: 0342-421421

E: truckwash@roordink.nl

 

     
              

 

 


 
Volg ons
Nieuwsbrief
Deze website maakt gebruik van cookies. Bij gebruik van deze site gaat u akkoord met onze Privacy Policy. Wat zijn cookies?